Συνολικός αριθμός ψήφων όλων των υποψηφίων του συνδυασμού Δ. Στοίτσα – Εκλογές 2014

volvi press

stoitsasΣυνδυασμός Δ. Στόιτσα  “Τόπος να ζεις”

Τα αποτελέσματα είναι από το πρωτοδικείο Θεσσαλονίκης

Αναρτήθηκαν 28/05/2014

——————-

Δημοτική Ενότητα Ρεντίνας

Δημοτικοί Σύμβουλοι Ρεντίνας

Α/Α

Επώνυμο

Όνομα

Ψήφοι

1

ΑΣΗΜΩΝΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

364

2

ΓΛΕΖΑΚΗ

ΕΛΕΝΗ

163

3

ΚΟΤΟΓΛΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

272

4

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ

ΧΑΡΙΛΑΟΣ

58

5

ΠΑΝΤΣΑΚΗ

ΣΟΥΛΤΑΝΑ

425

6

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΑ

98

7

ΠΟΪΚΛΗ

ΕΥΜΟΡΦΙΑ (ΜΟΡΦΩ)

387

8

ΣΜΑΓΑΔΗ

ΣΥΛΒΙΑ ΑΣΗΜΟΥΛΑ

171

9

ΤΣΙΛΙΓΓΕΡΙΔΗΣ

ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ (ΜΙΛΤΟΣ)

409

10

ΤΣΟΛΑΚΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

372

11

ΧΡΥΣΑΝΙΔΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

343

12

ΧΡΥΣΑΦΗ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ)

204

Τ.Κ. Άνω Σταυρός

Α/Α

Επώνυμο

Όνομα

1

ΓΚΑΪΔΑΤΖΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ

64

2

ΔΑΡΑΒΙΓΚΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

10

3

ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ

ΜΑΡΙΝΑ

6

Δ.Κ. Σταυρός

Α/Α

Επώνυμο

Όνομα

1

ΚΑΡΟΝΙΔΟΥ

ΣΟΥΛΤΑΝΑ

90

2

ΛΙΤΣΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

308

3

ΠΕΚΡΙΔΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

196

4

ΤΣΙΤΣΟΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

73

5

ΤΣΟΥΡΑΛΑΚΗ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

51

Τ.Κ. Βόλβη

Α/Α

Επώνυμο

Όνομα

1

ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

135

2

ΑΓΓΕΛΗ

ΜΑΡΙΑ

31

3

ΑΛΕΤΡΑΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

29

4

ΚΥΡΑΤΖΑΚΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

85

Δημοτική Ενότητα Άγιος Γεώργιος

Δημοτικοί Σύμβουλοι Αγ. Γεωργίου

Α/Α

Επώνυμο

Όνομα

1

ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

429

2

ΕΠΙΤΡΟΠΟΥ

ΜΑΡΙΑ

165

3

ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ)

570

4

ΚΕΛΑΪΔΙΤΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

364

5

ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ

ΑΣΤΕΡΙΟΣ

550

6

ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

55

7

ΠΑΠΑΓΕΡΟΥΔΗ

ΙΩΑΝΝΑ

320

8

ΠΛΟΥΜΟΥΔΗΣ

ΣΟΦΟΚΛΗΣ

368

9

ΡΟΚΚΑΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

507

Δ.Κ. Ασπροβάλτα

Α/Α

Επώνυμο

Όνομα

1

ΑΝΤΑΛΗΣ

ΖΑΧΑΡΙΑΣ

139

2

ΠΑΤΡΩΝΗΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

305

3

ΣΕΡΑΜΠΙΜΠΙΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

231

4

ΦΕΡΕΚΙΔΟΥ

ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ

37

5

ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗ

ΒΕΝΕΤΙΑ

50

Δ.Κ. Βρασνά

Α/Α

Επώνυμο

Όνομα

1

ΘΕΟΔΩΡΟΥΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

144

2

ΚΕΛΕΚΙΔΟΥ

ΑΝΝΑ

74

3

ΠΑΠΑΓΕΡΑΣ

ΧΡΥΣΑΦΗΣ

315

4

ΜΠΑΡΤΖΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

187

5

ΜΠΙΤΣΑΧΤΣΙΕΒΑ

ΛΙΟΥΜΠΑ

45

6

ΣΑΠΟΥΝΑ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΜΑΡΙΑ

190

Δημοτική Ενότητα Εγνατίας

Δημοτικοί Σύμβουλοι Εγνατίας

Α/Α

Επώνυμο

Όνομα

1

ΑΥΓΟΥΣΤΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

79

2

ΒΑΚΟΥΦΑΡΗΣ

ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

539

3

ΚΕΛΛΑΡΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

206

4

ΜΟΣΧΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

295

5

ΡΕΤΖΕΠΗΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

324

Τ.Κ. Νυμφόπετρα

Α/Α

Επώνυμο

Όνομα

1

ΔΟΥΡΑΚΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1

2

ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

233

3

ΚΥΡΙΤΣΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ

29

4

ΤΑΚΜΑΤΖΙΔΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

38

Τ.Κ. Προφήτης

Α/Α

Επώνυμο

Όνομα

1

ΛΙΩΤΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

122

2

ΜΟΣΧΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

16

3

ΣΑΦΑΡΙΔΟΥ

ΕΙΡΗΝΗ

6

4

ΤΟΛΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

190

Τ.Κ. Ευαγγελισμός

Α/Α

Επώνυμο

Όνομα

1

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

12

2

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

75

3

ΣΑΡΑΦΙΔΗΣ

ΣΑΒΒΑΣ

16

4

ΧΑΓΙΕΚ

ΣΟΥΛΤΑΝΑ

85

Τ.Κ. Σχολάρι

Α/Α

Επώνυμο

Όνομα

1

ΚΟΥΤΣΟΥΡΑ

ΠΗΝΕΛΟΠΗ

42

2

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

96

3

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΣ

11

4

ΤΣΙΝΤΑΝΕΛΗΣ

ΦΩΤΙΟΣ

9

Δημοτική Ενότητα Νέας Μαδύτου

Δημοτικοί Σύμβουλοι Νέας Μαδύτου

Α/Α

Επώνυμο

Όνομα

1

ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

123

2

ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

112

3

ΚΡΟΣΤΑΛΗΣ

ΝΙΚΗΤΑΣ

147

4

ΠΕΡΕΖΕΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

94

5

ΡΑΝΤΩΝΙΔΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

53

Τ.Κ. Μόδι

Α/Α

Επώνυμο

Όνομα

1

ΖΥΓΟΥΡΗΣ

ΒΑΪΟΣ

31

2

ΚΡΥΣΤΑΛΛΗ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

7

3

ΚΩΣΤΟΥΔΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

55

4

ΠΑΖΑΡΛΗΣ

ΑΓΑΠΗΤΟΣ

15

Τ.Κ. Νέα Μάδυτος

Α/Α

Επώνυμο

Όνομα

1

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

48

2

ΚΑΛΛΙΝΤΕΡΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

36

3

ΤΙΝΤΟΝΗ

ΚΡΥΣΤΑΛΙΑ

21

4

ΧΑΝΟΣ

ΠΑΥΛΟΣ

19

Τ.Κ. Απολλωνία

Α/Α

Επώνυμο

Όνομα

1

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

11

2

ΓΑΛΑΝΗ

ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

5

3

ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

21

4

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

32

Δημοτική Ενότητα Αρέθουσας

Δημοτικοί Σύμβουλοι Αρέθουσας

Α/Α

Επώνυμο

Όνομα

1

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

441

2

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ

ΘΕΟΧΑΡΗΣ

555

3

ΞΑΝΘΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

342

4

ΣΑΡΑΒΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

177

Τ.Κ. Αρέθουσα

Α/Α

Επώνυμο

Όνομα

1

ΓΡΑΒΑΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

69

2

ΚΑΤΣΟΛΙΔΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

90

3

ΜΠΕΡΜΠΕΡΙΔΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

24

4

ΜΥΛΩΝΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

26

Τ.Κ. Στεφανινά

Α/Α

Επώνυμο

Όνομα

1

ΙΑΤΡΟΥ

ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ

103

2

ΠΑΛΙΟΥΡΑ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

12

3

ΣΑΡΑΒΑΣ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

29

4

ΣΓΟΥΡΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

1

Τ.Κ. Μαυρούδα

Α/Α

Επώνυμο

Όνομα

1

ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ

ΣΑΪΑ

1

2

ΤΕΚΙΔΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

25

3

ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ

ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

11

Τ.Κ. Φιλαδέλφιο

Α/Α

Επώνυμο

Όνομα

1

ΖΑΒΡΑΚΛΗ

ΠΑΓΩΝΑ

52

2

ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΟΥ

ΜΑΡΙΑ

25

3

ΦΩΤΙΑΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

291

4

ΦΩΤΙΑΔΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

107

Τ.Κ. Σκεπαστό – Λίμνη

Α/Α

Επώνυμο

Όνομα

1

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ

ΣΑΒΒΑΣ

111

2

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ

ΠΕΤΡΟΣ

9

3

ΣΚΟΥΛΙΔΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΑ

34

4

ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

2

Δημοτική Ενότητα Απολλωνίας

Δημοτικοί Σύμβουλοι Απολλωνίας

Α/Α

Επώνυμο

Όνομα

1

ΚΑΡΑΪΣΑΡΙΔΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

232

2

ΚΑΖΤΕΡΙΔΟΥ

ΣΟΦΙΑ

289

3

ΛΑΟΥΤΙΔΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

149

4

ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

601

5

ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ

ΣΤΕΛΙΟΣ

252

6

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

281

7

ΤΣΙΛΠΑΚΙΔΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

94

Τ.Κ. Νέα Απολλωνία

Α/Α

Επώνυμο

Όνομα

1

ΚΑΛΙΓΚΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

26

2

ΜΟΥΤΑΦΗΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

51

3

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

35

4

ΣΑΜΑΛΕΚΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

32

Τ.Κ. Περιστερώνα

Α/Α

Επώνυμο

Όνομα

1

ΑΣΑΡΙΔΗΣ

ΝΙΚΗΤΑΣ

49

2

ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

47

3

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΑΡΙΑ

20

4

ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

ΣΑΒΒΑΣ

28

Τ.Κ. Νικομηδινό

Α/Α

Επώνυμο

Όνομα

1

ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ

ΑΒΡΑΑΜ

67

2

ΚΙΡΛΑ

ΕΛΙΣΑΒΕΤ

62

3

ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

48

4

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

55

Τ.Κ. Στίβος

Α/Α

Επώνυμο

Όνομα

1

ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

23

2

ΚΩΣΤΑΚΙΔΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

20

3

ΠΕΤΡΙΔΗΣ

ΣΥΜΕΩΝ

72

4

ΡΟΥΣΒΑΝΙΔΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

47

Τ.Κ. Μελισσουργός

Α/Α

Επώνυμο

Όνομα

1

ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

14

2

ΚΑΡΔΕΛΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

45

3

ΜΟΣΧΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

7

Σχόλια

Σχόλια

Κατατίθεται σε
Σχετικές Δημοσιεύσεις
Το σχόλιό σας; Θα δημοσιευθεί όταν εγκριθεί από έναν διαχειριστή. Όλα τα πεδία είναι προαιρετικά αλλά για την συζήτηση καλό είναι να γράψετε ένα όνομα έστω και ψευδώνυμο
Αφήστε μια απάντηση