Πόσοι και ποιοι νέοι δημοτικοί και κοινοτικοί σύμβουλοι του δήμου Βόλβης ορκίζονται

Στο κεντρικό ανοικτό Αμφιθέατρο Σταυρού (εξαιτίας της στενότητας χώρου του δημοτικού καταστήματος) την Παρασκευή  30 Αυγούστου 2019  και ώρα  20:00 το βράδυ, σε δημόσια συνεδρίαση, θα διεξαχθεί η προβλεπόμενη ορκωμοσία των δημοτικών και κοινοτικών συμβούλων του δήμου Βόλβης οι οποίοι εκλέχθηκαν στις εκλογές της 26ης Μαΐου 2019.

Συνολικά καλούνται να ορκιστούν, εκτός του Δημάρχου, 143 άτομα εκ των οποίων οι είκοσι επτά (27) έχουν εκλεγεί δημοτικοί σύμβουλοι και οι εκατόν δέκα έξι (116)  έχουν εκλεγεί σύμβουλοι κοινοτήτων.

Λιάμας Ι. Διαμαντής Δήμαρχος Βόλβης

Δημοτικοί σύμβουλοι ανά εκλογική περιφέρεια:

(α) στην Εκλογική Περιφέρεια Αρέθουσας:
1 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΙΩΣΗΦ
2 ΚΟΡΟΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
3 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
(β) στην Εκλογική Περιφέρεια Εγνατίας:
4 ΔΑΓΚΛΗ ΠΡΑΠΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ,
5 ΣΙΑΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
6 ΡΕΤΖΕΠΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
(γ) στην Εκλογική Περιφέρεια Μαδύτου:
7 ΠΑΝΤΑΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
8 ΟΧΟΥΝΟΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
9 ΚΡΟΣΤΑΛΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
(δ) στην Εκλογική Περιφέρεια Απολλωνίας:
10 ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
11 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
12 ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
13 ΒΑΛΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
(ε) στην Εκλογική Περιφέρεια Αγίου Γεωργίου:
14 ΜΠΟΥΡΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
15 ΤΣΟΥΡΑΛΑΚΗ ΚΥΠΑΡΙΣΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
16 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
17 ΠΑΠΑΓΕΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
18 ΣΤΟΪΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
19 ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
20 ΡΟΚΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
(στ) στην Εκλογική Περιφέρεια Ρεντίνας:
21 ΓΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
22 ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
23 ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
24 ΘΩΜΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΩΜΑ
25 ΝΑΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
26 ΛΙΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
27 ΠΟΛΥΖΩΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

Κοινοτικοί σύμβουλοι ανά κοινότητα:

1_ Κοινότητα Άνω Σταυρού 
1 ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΩ (ΦΑΝΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2 ΠΛΟΥΜΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3 ΓΚΑΪΔΑΤΖΗ ΠΑΡΔΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4 ΧΑΪΔΕΥΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
5 ΜΠΛΕΜΠΙΤΖΟΓΛΟΥ ΧΑΪΔΕΥΤΟΥ ΟΛΓΑ του ΜΙΧΑΗΛ
2_ Κοινότητα Απολλωνίας 
1 ΧΑΡΠΟΥΣΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2 ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3 ΦΛΩΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4 ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5 ΧΟΥΒΑΡΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3_ Κοινότητα Αρέθουσας 
1 ΛΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ
2 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΣΑΡΑΒΑ ΡΑΠΤΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΤΙΜΟΘΕΟΥ
4 ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ ΣΥΜΕΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5 ΓΚΑΓΚΑΡΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4_ Κοινότητα Ασπροβάλτας 
1 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
2 ΕΠΙΤΡΟΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3 ΠΑΤΡΩΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
4 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5 ΧΑΡΠΟΥΖΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
6 ΣΕΡΑΜΠΙΜΠΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
7 ΑΝΤΑΛΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
5_  Κοινότητας Βόλβης 
1 ΣΑΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2 ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΙΛΕΙΑ) του ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΥ
4 ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5 ΧΑΤΖΗΙΟΡΔΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
6_  Κοινότητας Βρασνών 
1 ΠΛΟΥΜΟΥΔΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 ΛΑΦΑΖΑΝΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3 ΓΕΡΑΚΟΥΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4 ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
5 ΛΑΦΑΖΑΝΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΜΑΛΑΜΑ
6 ΚΥΠΑΡΙΣΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
7 ΚΟΚΟΡΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7_Κοινότητα Ευαγγελισμού 
1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2 ΣΠΑΝΔΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
3 ΚΙΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5 ΜΠΕΖΑΡΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
8_ Κοινότητα Μαυρούδας
1 ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
2 ΝΟΥΛΑ ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΤΖΕΝΗ) του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
3 ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8_ Κοινότητα Μαυρούδας
1 ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
2 ΝΟΥΛΑ ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΤΖΕΝΗ) του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
3 ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5 ΜΠΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9_Κοινότητα Μελισσουργού 
1 ΚΟΥΤΖΑΜΠΙΟΥΚ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2 ΚΑΡΑΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
3 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
4 ΚΟΥΤΖΙΑΜΠΕΟΥΚ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5 ΚΑΡΑΚΩΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
10_Κοινότητα Μοδίου 
1 ΚΩΣΤΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΠΑΖΑΡΛΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ
4 ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΚΕΙΜ
11_Κοινότητα Νέας Απολλωνίας 
1 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 ΚΑΛΙΑΡΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
3 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
4 ΦΟΥΝΤΟΥΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5 ΛΕΟΝΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
12_ Κοινότητα Νέας Μαδύτου 
1 ΟΧΟΝΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ (ΝΩΝΤΑΣ) του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
2 ΤΖΟΥΒΕΛΕΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3 ΔΙΑΝΕΥΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5 ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΤΖΟΥΒΕΛΕΚΗ ΣΑΒΟΥΛΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
13_Κοινότητα Νικομηδινού 
1 ΤΑΛΙΧΜΑΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2 ΧΛΕΠΑΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
3 ΑΪΒΑΖΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4 ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΖΑΧΑΡΙΑ
5 ΕΡΕΓΛΙΔΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
14_Κοινότητα Νυμφόπετρας 
1 ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2 ΜΗΤΣΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3 ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4 ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΑΝΑΣΤΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
5 ΛΙΑΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
15_Κοινότητα Περιστερώνας 
1 ΚΑΡΑΪΣΑΡΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ
2 ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΦΩΤΙΟΥ
3 ΛΑΛΟΥΤΣΟΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4 ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΟΥ ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5 ΔΙΧΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του ΙΩΑΝΝΗ
16_ Κοινότητα Προφήτου
1 ΡΟΓΚΟΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 ΜΟΣΧΟΥ ΠΕΤΡΟΣ του ΗΛΙΑ
3 ΣΑΜΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4 ΔΕΛΗΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΗΛΙΑ
5 ΡΕΤΖΕΠΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
17_Κοινότητα Σκεπαστού
1 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ
3 ΛΑΜΠΡΙΝΟΥ ΣΙΔΕΡΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4 ΣΤΑΓΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5 ΓΕΩΡΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
18_ Κοινότητα Σταυρού 
1 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (ΘΕΜΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
2 ΚΑΡΑΚΕΧΑΓΙΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3 ΜΠΛΕΜΠΙΤΖΟΓΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΘΥΜΙΟΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
4 ΠΕΚΡΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5 ΠΑΝΤΣΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
6 ΠΑΣΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7 ΖΟΡΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΟΥΡΜΟΥΖΗ
19_Κοινότητα Στεφανινών
1 ΙΑΤΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
2 ΜΠΕΣΙΚΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΑΒΡΙΗΛ
4 ΑΛΒΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5 ΣΑΡΑΒΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
20_ Κοινότητα Στίβου
1 ΖΑΜΠΟΥΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΠΕΡΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3 ΜΟΥΣΤΑΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4 ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
5 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ
21_Κοινότητα Σχολαρίου 
1 ΜΠΟΓΔΑΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2 ΚΕΛΛΑΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΑΒΒΑ
3 ΔΕΣΛΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4 ΓΕΡΟΛΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5 ΚΟΚΟΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
22_Κοινότητα Φιλαδελφίου 
1 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2 ΤΟΝΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
3 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
4 ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5 ΤΑΜΑΛΑΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Σημειώσεις:

  1. Οι πρώτοι της παραπάνω λίστας των κοινοτικών συμβούλων είναι πρόεδροι των συμβουλίων κοινότητας.
  2. Αντιδήμαρχοι, Προεδρείο δημοτικού συμβουλίου, Πρόεδροι Οργανισμών, Επιτροπές κλπ θα ορισθούν στην πρώτη συνεδρίαση του δημοτικού συμβουλίου που θα πραγματοποιηθεί την πρώτη Κυριακή του μηνός Σεπτεμβρίου.
  3. Μετά την ορκωμοσία θα πραγματοποιηθεί Συναυλία με την Μαρία Κουβακλή
  4. Φωτογραφία προηγούμενης ορκωμοσίας.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.