Εκλογές 2023: Όλοι οι υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι του συνδυασμού “Βόλβη Μπροστά- Διαμαντής Λιάμας” ανά Δημοτική Ενότητα

Εξήντα τέσσερις (64) είναι οι υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι με τον συνδυασμό “Βόλβη Μπροστά- Διαμαντής Λιάμας”. Στις εκλογές του 2019 οι υποψήφιοι με τον ίδιο συνδυασμό ήταν σαράντα τρεις (43)

Στις εκλογές του 2019 δέκα πέντε (15) από τους 43 του συνδυασμού “Βόλβη Μπροστά- Διαμαντής Λιάμας” είχαν εκλεγεί από το σύνολο των είκοσι επτά (27) δημοτικών συμβούλων του δήμου Βόλβης.

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Δημοτικής Ενότητας Αγ. Γεωργίου
1. Αμανετίδης Ραφαήλ
2. Επιτρόπου Παναγιώτης
3. Κελεκίδου – Τσουλφίδου Άννα
4. Κυπαρίσσης Ζαχαρίας
5. Λαφαζάνης Αστέριος (Στέλιος)
6. Μπουρλής Χρήστος
7. Πανταζής Νικόλαος
8. Παπαγεράς Παναγιώτης
9. Παπαδοπούλου Πολυτίμη
10. Πατρώνης Ελευθέριος
11. Σαλέπη Στέλλα
12. Σιάγκος Απόστολος
13. Σιμιτσής Δημήτριος
14. Τσουραλάκη – Κυπαρίσση Κυριακή (Κική)
15. Χατζηγιάννη Σεβαστή

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Δημοτικής Ενότητας Απολλωνίας
1. Ζάχος Ανδρέας
2. Ιορδανίδης Θεόδωρος (Λάκης)
3. Καλούδης Ευστράτιος
4. Καραθανάση Άννα
5. Κοντοπούλου Στέλλα
6. Κυριάκου Αθανάσιος
7. Μαλέτσα Ευθυμία
8. Μπαλατσός Κωνσταντίνος
9. Παναγιωτίδου Όλγα
10. Τεντόγλου Τάνια

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Δημοτικής Ενότητας Αρέθουσας
1. Αντωνιάδης Γιώργος
2. Βασιλειάδου Άννα
3. Ιατρού Αντώνης
4. Ιωσηφίδου Δήμητρα
5. Κοροσίδης Γιάννης
6. Κοτζαγερίδης Γιάννης
7. Τσαουσίδης Γρηγόρης
8. Χρυσάφη Τριανταφυλλιά (Λίτσα)

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Δημοτικής Ενότητας Εγνατίας
1. Δαγκλή – Πράπα Μαρία
2. Δεληβασίλης Πασχάλης
3. Κυρίτσης Δημήτριος
4. Μεταξά – Μυλωνίδου Χριστίνα
5. Μητσόγλου – Λοιζάκη Κατερίνα
6. Μόσχου Αθανάσιος
7. Ρετζέπης Άγγελος
8. Σιάγκας Βασίλης

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Δημοτικής Ενότητας Μαδύτου
1. Αυλωνίτου – Τσιγγερλιώτη Παρασκευή
2. Γκατζής Άγγελος
3. Δεληγιάννη – Σλάβη Λυσιμάχη
4. Ιωαννίδου Μαρίνα
5. Καμηλάρης Νικόλαος
6. Παναγιωτίδης Γεώργιος
7. Πανταζίδης Νικόλαος
8. Σουραβλάς Σπύρος

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Δημοτικής Ενότητας Ρεντίνας
1. Γκαιδατζή – Παρδάλη Γεωργία
2. Γκολιδάκης Χρήστος
3. Θωμά Νικόλαος
4. Καρακίτσος Απόστολος
5. Μαρόκου Μαρία
6. Ματζούνη – Πέγου Θεολογία (Λία)
7. Ουτσικούνης (κουτσικούνης) Αστέριος
8. Παπαζώης Κωνσταντίνος
9. Πασσιάς Δημήτριος
10. Σαββόπουλος Χρήστος
11. Σαλέπας Παναγιώτης
12. Σίμογλου – Παπαδοπούλου Θεοδοσία
13. Τσουραλάκης Αντώνιος
14. Τσουράλη Δόμνα
15. Χαιδευτός Άγγελος

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

19 − 7 =

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.