Εκλογές 2023: Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικών Κοινοτήτων του συνδυασμού Ιωάννης Βαλερής “Τα πάντα για τη Βόλβη”

Τους Υποψηφίους Δημοτικούς Συμβούλους του συνδυασμού Ιωάννης Βαλερής “Τα πάντα για τη Βόλβη” μπορείτε να τους δείτε κάνοντας κλικ ΕΔΩ

Οι Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικών Κοινοτήτων του συνδυασμού Ιωάννης Βαλερής “Τα πάντα για τη Βόλβη” για τις δημοτικές εκλογές, που θα πραγματοποιηθούν στις 08/10/2023, ανά Δημοτική Κοινότητα είναι οι:

Άνω Σταυρού

  1. ΝΙΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
  2. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  3. ΡΗΓΑ ΜΑΡΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ
  4. ΤΕΠΕΛΕΛΗ ΑΘΗΝΑ

Απολλωνίας

  1. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  2. ΜΑΝΩΛΑΚΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  3. ΠΑΠΑΤΖΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  4. ΦΩΤΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

Αρέθουσας

  1. ΑΝΤΩΝΑΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ
  2. ΜΑΛΛΙΑΡΙΔΟΥ ΘΕΟΠΙΣΤΗ
  3. ΣΕΡΕΜΕΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
  4. ΧΑΤΖΗΕΣΕΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

Ασπροβάλτας

  1. ΑΓΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
  2. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
  3. ΚΕΛΑΙΔΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
  4. ΜΠΛΕΜΠΙΤΖΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
  5. ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ
  6. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  7. ΤΑΡΑΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

Βόλβης

  1. ΒΟΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  2. ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ
  3. ΣΙΟΥΜΗ ΕΥΘΥΜΙΑ

Βρασνών

  1. ΒΕΝΕΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  2. ΒΟΛΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
  3. ΔΑΦΝΟΥΔΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ
  4. ΔΕΜΕΡΤΖΗ ΜΑΡΙΑ
  5. ΚΕΛΑΙΔΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ

Ευαγγελισμού

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑ
  2. ΓΡΗΓΟΡΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ
  3. ΤΥΡΟΥ ΦΩΤΙΟΣ

Μαυρούδας

  1. ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
  2. ΚΟΥΚΟΥΦΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  3. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  4. ΧΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ

Μελισσουργού

  1. ΖΟΥΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
  2. ΖΟΥΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
  3. ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  4. ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  5. ΚΑΡΑΚΩΤΑ ΒΑΓΙΑ
  6. ΚΟΥΤΣΑΜΠΙΟΥΚ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
  7. ΟΥΖΟΥΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
  8. ΤΖΙΤΖΙΡΙΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

Μοδίου

  1. ΜΟΥΔΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  2. ΠΕΥΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  3. ΣΙΩΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Νέας Απολλωνίας

  1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  2. ΒΕΝΤΑ ΜΑΡΙΑ
  3. ΚΑΤΣΙΑΦΛΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  4. ΤΟΥΜΠΕΛΗ ΜΑΡΙΑ
  5. ΨΑΡΡΑ ΣΜΑΡΩ

Νέας Μαδύτου

  1. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
  2. ΚΑΣΔΑΓΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  3. ΡΟΥΜΑΝΑ ΜΑΡΙΑ

Νικομηδινού

  1. ΓΚΕΙΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟς
  2. ΛΟΥΚΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
  3. ΤΟΛΟΓΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ

Νυμφόπετρας

  1. ΓΑΝΩΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
  2. ΔΟΥΡΑΚΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
  3. ΔΟΥΡΑΚΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Περιστερώνα

  1. ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  2. ΚΡΑΠΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  3. ΜΑΧΑΙΡΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
  4. ΨΑΡΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Προφήτη

  1. ΔΟΥΡΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
  2. ΚΑΜΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  3. ΚΡΑΠΗ ΕΛΕΝΗ

Στίβου

  1. ΑΞΙΩΤΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
  2. ΚΑΜΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
  3. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ

Σκεπαστού

  1. ΛΙΘΟΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
  2. ΠΑΡΑΣΧΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  3. ΤΟΚΑΤΛΗ ΜΑΡΙΑ
  4. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Σταυρού

  1. ΚΑΝΑΝΗ ΟΛΓΑ
  2. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
  3. ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
  4. ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  5. ΣΠΑΤΑ ΑΡΜΠΕΝ
  6. ΤΣΟΝΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Στεφανινών

  1. ΒΑΣΙΛΑΡΕΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  2. ΕΛΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  3. ΠΑΣΤΟΥΡΜΑΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Σχολαρίου

  1. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
  2. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  3. ΣΟΛΩΝΑΚΗ ΦΙΛΙΩ

Φιλαδελφίου

  1. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
  2. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
  3. ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
  4. ΤΑΜΑΛΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  5. ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

one × five =

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.