Εκλογές 2023: Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικών Κοινοτήτων του συνδυασμού “Λαϊκή Συσπείρωση Βόλβης”

Τους Υποψηφίους Δημοτικούς Συμβούλους του συνδυασμού “Λαϊκή Συσπείρωση Βόλβης” μπορείτε να τους δείτε κάνοντας κλικ ΕΔΩ

Οι Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικών Κοινοτήτων του συνδυασμού “Λαϊκή Συσπείρωση Βόλβης” για τις δημοτικές εκλογές, που θα πραγματοποιηθούν στις 08/10/2023, ανά Δημοτική Κοινότητα είναι οι:

Άνω Σταυρού
1. ΑΤΛΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΠΑΣΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΡΟΥΣΟΥΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Απολλωνίας
1. ΚΑΣΔΑΓΛΗ ΓΕΡΑΚΙΝΑ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
2. ΜΑΝΩΛΑΚΟΓΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΠΟΛΥΒΙΟΥ
3. ΤΣΙΓΓΕΡΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Ασπροβάλτας
1. ΓΙΓΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
3. ΠΑΝΤΕΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΠΟΛΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΣΑΡΑΝΤΙΑΔΟΥ ΠΑΝΩΡΑΙΑ του ΘΕΟΧΑΡΗ
7. ΦΟΥΣΚΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Βόλβης
1. ΚΑΡΑΜΠΟΥΖΟΥΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΠΕΓΙΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Βρασνών
1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
2. ΖΕΡΒΑΣ ΖΗΝΩΝ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΡΑΚΙΤΖΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΣΑΠΟΥΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
5. ΧΡΥΣΑΦΟΥΔΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Ευαγγελισμού
1. ΚΟΥΛΕΜΕΡΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
3. ΠΡΑΠΑ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΡΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
5. ΣΑΡΑΦΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
6. ΧΑΓΙΕΚ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Μοδίου
1. ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΥ ΘΕΟΔΟΥΛΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΤΕΜΠΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

Νέας Απολλωνίας
1. ΑΝΘΥΜΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
2. ΚΑΡΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΣΝΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΛΕΟΝΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4. ΛΕΩΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
5. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΡΙΡΙΚΑ ΘΕΟΠΟΥΛΑ (ΠΩΛΙΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΦΟΥΝΤΟΥΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Νέας Μαδύτου
1. ΒΑΒΑΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΒΟΡΜΠΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΔΙΑΝΕΥΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
5. ΛΑΘΡΙΔΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΟΧΟΥΝΟΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
7. ΤΙΝΤΟΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
8. ΧΑΡΔΑΛΑ-ΤΕΜΠΟΥΡΑ ΣΜΑΡΩ του ΜΙΧΑΗΛ

Νικομηδινού
1. ΜΑΛΚΟΤΣΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΠΑΠΑΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Περιστερώνα
1. ΝΑΛΜΠΑΝΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
3. ΤΣΕΜΕΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Προφήτου
1. ΓΙΑΡΜΑ ΣΤΕΛΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΜΠΑΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
3.ΤΖΩΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Σταυρού
1. ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΚΑΛΑΙΤΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΚΑΡΑΚΕΧΑΓΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΗΛΙΑ
4. ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΝΟΥΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Στεφανινών
1. ΠΟΛΥΜΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΠΟΛΥΜΕΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΣΓΟΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Στίβου
1. ΔΑΓΚΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΑΚΩΒΟΥ
3. ΣΑΧΠΑΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Σχολαρίου
1. ΔΑΤΣΗ ΑΝΤΙΓΩΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΠΛΑΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Φιλαδελφείου
1. ΚΙΟΒΓΙΑΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

one × one =

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.