Ονόματα όλων των υποψηφίων του συνδυασμού «ΒΟΛΒΗ μπροστά ΕπιΜένουμε ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΛΙΑΜΑΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΒΟΛΒΗΣ»

volvi press 0 Σχόλια

«ΒΟΛΒΗ μπροστά ΕπιΜένουμε ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΛΙΑΜΑΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΒΟΛΒΗΣ» με έμβλημα που απεικονίζει: μία έγχρωμη σύνθεση, που αποτελείται: α) στο αριστερό τμήμα της, από μία καλλιτεχνική απεικόνιση ενός πουλιού, γαλάζιου χρώματος, το οποίο πετάει πάνω από τις κορυφές ενός βουνού, πράσινου χρώματος, τη στιγμή που ανατέλλει ο ήλιος, κίτρινου χρώματος, κάτω από την οποία αναγράφεται το μήνυμα «ΒΟΛΒΗ μπροστά ΕπιΜένουμε» και συγκεκριμένα η λέξη «ΒΟΛΒΗ», με χρώμα μπλε σκούρο, η λέξη «μπροστά», με χρώμα κόκκινο και καλλιτεχνική γραφή και η λέξη «ΕπιΜένουμε», με χρώμα πράσινο και β) στο δεξιό τμήμα της, από το μήνυμα «ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΛΙΑΜΑΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΒΟΛΒΗΣ» και συγκεκριμένα οι λέξεις «ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΛΙΑΜΑΣ», με χρώμα μπλε σκούρο και οι λέξεις «ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΒΟΛΒΗΣ», με χρώμα γαλάζιο, του οποίου υποψήφιος δήμαρχος, δημοτικοί σύμβουλοι και σύμβουλοι κοινοτήτων είναι οι παρακάτω:

ΕΠΩΝΥΜΟΚΥΡΙΟ ΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΛΙΑΜΑΣΔΙΑΜΑΝΤΗΣτουΙΩΑΝΝΗ
(Υποψήφιος Δήμαρχος)

Εκλογική Περιφέρεια Αγίου Γεωργίου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1.ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣΑΝΔΡΕΑΣτουΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
2.ΖΑΦΕΙΡΙΟΥΙΩΑΝΝΑ (ΓΙΑΝΝΑ)τουΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
3.ΚΕΛΕΚΙΔΟΥΑΝΝΑτουΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4.ΚΟΥΤΣΙΚΟΥΝΗ ΠΟΥΝΗΣΤΑΜΑΤΙΑτουΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5.ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣΕΥΑΓΓΕΛΟΣτουΓΕΩΡΓΙΟΥ
6.ΜΠΟΥΡΛΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣτουΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7.ΠΑΠΑΓΕΡΑΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣτουΙΩΑΝΝΗ
8.ΣΑΛΕΠΗΣΤΕΛΛΑτουΣΕΡΑΦΕΙΜ
9.ΣΚΟΡΔΑ ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΔΟΥΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΚΑ)τουΣΩΤΗΡΙΟΥ
10.ΤΣΟΥΡΑΛΑΚΗ ΚΥΠΑΡΙΣΣΗΚΥΡΙΑΚΗτουΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
11.ΧΡΥΣΑΦΟΥΔΗΣΣΤΕΛΙΟΣτουΤΙΜΟΘΕΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Απολλωνίας

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1.ΖΑΧΟΣΑΝΔΡΕΑΣτουΑΝΤΩΝΙΟΥ
2.ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΛΑΚΗΣ)τουΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
3.ΚΑΛΟΥΔΗΣ (ΚΟΥΡΤΗΣ)ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣτουΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4.ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΑΝΝΑτουΓΕΩΡΓΙΟΥ
5.ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΤΣΙΝΑΡΙΔΗΣΤΥΛΙΑΝΗτουΣΤΑΜΑΤΗ
6.ΚΥΡΙΑΚΟΥΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ)τουΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Αρέθουσας

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1.ΑΜΑΝΕΤΙΔΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣτουΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
2.ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣτουΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ
3.ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥΑΝΝΑτουΙΩΣΗΦ
4.ΚΟΡΟΣΙΔΗΣΙΩΑΝΝΗΣτουΚΥΡΙΑΚΟΥ
5.ΚΟΤΖΑΓΕΡΙΔΟΥΙΩΑΝΝΑτουΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Εγνατίας

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1.ΔΑΓΚΛΗ ΠΡΑΠΑΜΑΡΙΑτουΙΩΑΝΝΗ
2.ΚΑΡΑΓΟΥΛΙΑΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣτουΜΑΛΑΜΑ
3.ΜΟΣΧΟΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣτουΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4.ΣΑΒΒΙΔΗΣΦΩΤΙΟΣτουΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5.ΣΙΑΓΚΑΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣτουΑΓΓΕΛΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Μαδύτου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1.ΜΑΛΑΜΑΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣτουΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2.ΝΑΝΟΥΕΥΑΓΓΕΛΙΑτουΣΩΤΗΡΙΟΥ
3.ΠΑΝΤΑΖΙΔΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣτουΚΥΡΙΑΚΟΥ
4.ΣΙΜΟΥΠΗΝΕΛΟΠΗτουΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
5.ΧΑΤΖΗΣΧΡΗΣΤΟΣτουΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Ρεντίνας
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1.ΒΑΣΙΛΑΚΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣτουΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2.ΒΕΝΕΤΑΚΗΜΑΡΙΑτουΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3.ΓΚΟΛΙΔΑΚΗΣΧΡΗΣΤΟΣτουΙΩΑΝΝΗ
4.ΘΩΜΑΝΙΚΟΛΑΟΣτουΘΩΜΑ
5.ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣΑΠΟΣΤΟΛΟΣτουΧΡΗΣΤΟΥ
6.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΚΗΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ)τουΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
7.ΛΙΛΗΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ)τουΜΙΧΑΗΛ
8.ΠΑΝΤΣΑΚΗΣΟΥΛΤΑΝΑτουΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
9.ΠΑΣΣΙΑΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣτουΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
10.ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣΧΡΗΣΤΟΣτουΓΕΩΡΓΙΟΥ
11.ΧΑΤΖΗ ΤΖΙΒΕΛΕΚΗΜΑΡΙΑτουΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Κοινότητα Άνω Σταυρού

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1.ΓΚΑΪΔΑΤΖΗ ΠΑΡΔΑΛΗΓΕΩΡΓΙΑτουΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2.ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΥΘΕΟΦΑΝΩ (ΦΑΝΗ)τουΝΙΚΟΛΑΟΥ
3.ΜΠΛΕΜΠΙΤΖΟΓΛΟΥ ΧΑΪΔΕΥΤΟΥΟΛΓΑτουΜΙΧΑΗΛ
4.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣΙΩΑΝΝΗΣτουΝΙΚΟΛΑΟΥ
5.ΠΛΟΥΜΗΣΣΤΑΥΡΟΣτουΧΡΗΣΤΟΥ
6.ΧΑΪΔΕΥΤΟΣΑΓΓΕΛΟΣτουΠΕΤΡΟΥ

Κοινότητα Απολλωνίας

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1.ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΕΥΘΑΛΙΑ (ΕΦΗ)τουΓΕΩΡΓΙΟΥ
2.ΑΡΓΥΡΑΚΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΕΥΑΓΓΕΛΙΑτουΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3.ΑΥΛΩΝΙΤΗΣΠΕΡΙΚΛΗΣτουΓΕΩΡΓΙΟΥ
4.ΚΑΜΗΛΑΡΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣτουΧΡΗΣΤΟΥ
5.ΦΛΩΡΟΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣτουΙΩΑΝΝΗ
6.ΧΑΡΠΟΥΣΑΝΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣτουΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Κοινότητα Αρέθουσας

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1.ΒΑΣΙΛΑΚΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣτουΝΙΚΟΛΑΟΥ
2.ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥΧΑΡΟΥΛΑτουΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
3.ΛΟΥΚΑΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣτουΗΛΙΑ
4.ΜΑΛΑΚΗΒΙΡΓΙΝΙΑτουΝΕΣΤΩΡΟΣ
5.ΜΠΕΡΜΠΕΡΙΔΗΣΚΥΡΙΑΚΟΣτουΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6.ΣΑΡΑΒΑ ΡΑΠΤΗΧΡΥΣΑΝΘΗτουΤΙΜΟΘΕΟΥ
7.ΤΖΙΜΙΚΑΣΘΩΜΑΣτουΓΕΩΡΓΙΟΥ
8.ΤΣΙΓΓΕΛΙΔΟΥΕΙΡΗΝΗτουΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

Κοινότητα Ασπροβάλτας

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1.ΑΛΜΑΛΟΓΛΟΥ ΤΙΑΛΙΑΚΑΚΟΡΝΗΛΙΑτουΑΡΓΥΡΙΟΥ
2.ΑΝΤΑΛΗΣΖΑΧΑΡΙΑΣτουΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3.ΒΟΥΛΓΑΡΗΣΑΓΓΕΛΟΣτουΣΩΤΗΡΙΟΥ
4.ΚΑΜΠΑΝΤΑΗΔΕΣΠΟΙΝΑτουΦΩΤΙΟΥ
5.ΚΟΣΜΑΣΦΩΤΙΟΣτουΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
6.ΜΑΛΙΟΥΦΑΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΙΑ)τουΑΝΤΩΝΙΟΥ
7.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥΜΑΡΙΑτουΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
8.ΠΑΣΤΙΑΝΙΔΗΣΜΙΧΑΗΛ ΣΩΚΡΑΤΗΣτουΔΙΟΓΕΝΗ
9.ΠΡΑΠΑΣΧΡΗΣΤΟΣτουΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
10.ΣΕΡΑΜΠΙΜΠΙΝΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣτουΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
11.ΧΑΡΠΟΥΖΑΝΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣτουΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

Κοινότητα Βόλβης

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1.ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΔΗΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΙΛΕΙΑ)τουΑΔΑΜΑΝΤΙΟΥ
2.ΚΑΣΕΝΤΖΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣτουΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3.ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣΛΑΖΑΡΟΣτουΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4.ΛΟΤΣΙΟΣΑΠΟΣΤΟΛΟΣτουΙΩΑΝΝΗ
5.ΜΕΤΑΞΑΚΗΕΛΕΝΗτουΙΩΑΝΝΗ
6.ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΚΑΡΑΝΕΣΤΩΡΑΕΥΤΥΧΙΑτουΝΙΚΟΛΑΟΥ
7.ΣΑΜΑΡΑΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣτουΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8.ΣΚΑΝΔΑΛΗΣΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΗΣ)τουΝΙΚΟΛΑΟΥ

Κοινότητα Βρασνών

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1.ΒΛΑΧΟΣΙΩΑΝΝΗΣτουΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2.ΚΕΦΑΛΑΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣτουΑΓΓΕΛΟΥ
3.ΚΕΧΑΓΙΑΣΠΕΤΡΟΣτουΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4.ΚΟΚΟΡΕΝΤΖΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣτουΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5.ΚΥΠΑΡΙΣΣΗΣΙΩΑΝΝΗΣτουΑΓΓΕΛΟΥ
6.ΛΑΖΑΡΟΥΔΗΜΑΡΙΑτουΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7.ΛΑΦΑΖΑΝΗΜΑΓΔΑΛΗΝΗτουΜΑΛΑΜΑ
8.ΜΕΛΑΧΡΟΥΔΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣτουΑΓΓΕΛΟΥ
9.ΜΠΑΚΟΓΛΙΔΟΥ ΓΟΥΤΑΔΕΣΠΟΙΝΑτουΖΑΧΑΡΙΑ
10.ΣΑΡΑΚΗΝΟΥΒΑΣΙΛΙΚΗτουΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11.ΤΡΑΪΚΟΥΧΡΙΣΤΙΝΑτουΙΩΑΝΝΗ

Κοινότητα Ευαγγελισμού

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1.ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣΧΡΗΣΤΟΣτουΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2.ΚΙΑΝΑΣΙΩΑΝΝΗΣτουΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
3.ΛΑΜΠΡΙΔΟΥΜΑΡΙΑτουΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
4.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΕΝΤΕΡΙΔΟΥΑΝΤΩΝΙΑτουΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
5.ΣΠΑΝΔΩΝΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣτουΧΑΡΙΛΑΟΥ
6.ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣΧΡΗΣΤΟΣτουΛΕΩΝΙΔΑ

Κοινότητα Μαυρούδας

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1.ΙΑΚΩΒΙΔΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣτουΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2.ΝΟΥΛΑ ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥΙΩΑΝΝΑ (ΤΖΕΝΗ)τουΣΤΕΡΓΙΟΥ
3.ΞΥΝΙΔΗΣΓΡΗΓΟΡΙΟΣτουΝΙΚΟΛΑΟΥ
4.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣΣΤΥΛΙΑΝΟΣτουΝΙΚΟΛΑΟΥ
5.ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥΒΑΣΙΛΙΚΗτουΘΕΟΧΑΡΗ
6.ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣτουΠΑΥΛΟΥ

Κοινότητα Μελισσουργού

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1.ΑΣΜΕΝΟΥΔΗΣΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣτουΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2.ΓΡΑΜΜΕΝΟΥΔΗΙΩΑΝΝΑτουΝΙΚΟΛΑΟΥ
3.ΔΟΥΜΠΡΗΜΑΡΙΑτουΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
4.ΚΑΡΑΚΩΤΑΣΝΙΚΟΛΑΟΣτουΑΝΔΡΕΑ
5.ΚΑΤΣΙΑΠΑΝΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣτουΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6.ΚΟΤΡΟΥΣΗΘΩΜΑΗτουΜΙΧΑΗΛ
7.ΚΟΥΤΖΙΑΜΠΕΟΥΚΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣτουΓΕΩΡΓΙΟΥ
8.ΛΑΖΑΡΙΔΗΣΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣτουΔΙΑΜΑΝΤΗ

Κοινότητα Μοδίου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1.ΒΟΥΛΓΑΡΗΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣτουΝΙΚΟΛΑΟΥ
2.ΓΑΝΩΤΗΔΙΑΜΑΝΤΟΥΛΑτουΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3.ΚΟΝΙΑΡΟΣΣΠΥΡΙΔΩΝτουΓΕΩΡΓΙΟΥ
4.ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΚΑ)τουΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5.ΚΩΣΤΟΥΔΗΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣτουΙΩΑΝΝΗ
6.ΠΑΖΑΡΛΗΒΑΣΙΛΕΙΑτουΑΣΤΕΡΙΟΥ
7.ΣΙΜΟΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣτουΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
8.ΤΑΣΟΥΔΗΣΙΩΑΝΝΗΣτουΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

Κοινότητα Νέας Απολλωνίας

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1.ΑΡΝΑΚΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣτουΓΕΩΡΓΙΟΥ
2.ΓΙΑΠΑΛΗΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ)τουΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3.ΚΑΛΙΑΡΙΝΗΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣτουΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
4.ΚΑΡΑΔΑΓΛΗ ΣΑΜΑΡΑΓΕΩΡΓΙΑτουΝΙΚΟΛΑΟΥ
5.ΚΥΡΙΑΚΟΥΒΑΣΙΛΕΙΟΣτουΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6.ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ (ΚΑΡΑΜΑΛΗ)ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ (ΝΤΙΝΑ)τουΙΩΑΝΝΗ
7.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣτουΘΕΟΔΩΡΟΥ
8.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣΧΡΗΣΤΟΣτουΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Νέας Μαδύτου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1.ΓΚΑΤΖΗΣΑΓΓΕΛΟΣτουΓΕΩΡΓΙΟΥ
2.ΕΥΣΤΑΘΙΟΥΙΩΑΝΝΗΣτουΓΕΩΡΓΙΟΥ
3.ΚΑΛΟΓΗΡΟΥΜΑΡΙΑΝΘΗτουΣΤΑΥΡΟΥ
4.ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗΣΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣτουΜΑΡΚΟΥ
5.ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΤΖΟΥΒΕΛΕΚΗΣΑΒΟΥΛΑτουΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
6.ΠΕΡΙΦΑΝΟΣΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ)τουΗΛΙΑ
7.ΤΣΑΤΣΟΥΛΑΦΑΝΟΥΛΑτουΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
8.ΦΟΥΣΚΟΥΕΛΕΝΗτουΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Κοινότητα Νυμφόπετρας

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1.ΑΡΜΕΝΗΣΣΤΥΛΙΑΝΟΣτουΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
2.ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥΑΘΗΝΑτουΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3.ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΙΔΟΥΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΟΥΛΑ)τουΧΡΗΣΤΟΥ
4.ΔΟΥΡΑΚΙΔΗΣΓΑΒΡΙΗΛτουΣΑΒΒΑ
5.ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΑΝΑΣΤΑ)τουΙΩΑΝΝΗ
6.ΛΙΑΚΟΣΑΠΟΣΤΟΛΟΣτουΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

Κοινότητα Περιστερώνας

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1.ΓΑΛΑΜΑΤΗΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣτουΑΣΤΕΡΙΟΥ

2.

ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥΑΝΝΑτουΦΩΤΙΟΥ
3.ΔΙΧΑΛΑΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ)τουΙΩΑΝΝΗ
4.ΚΑΛΛΙΝΙΚΙΔΟΥΕΡΜΙΟΝΗτουΝΙΚΟΛΑΟΥ
5.ΚΑΡΑΪΣΑΡΙΔΗΣΗΡΑΚΛΗΣτουΙΟΡΔΑΝΗ
6.ΛΑΛΟΥΤΣΟΣΚΛΕΑΝΘΗΣτουΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7.ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΟΥ ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥΜΑΓΔΑΛΗΝΗτουΓΕΩΡΓΙΟΥ
8.ΜΑΧΑΙΡΙΔΗΣΗΛΙΑΣτουΘΕΟΔΩΡΟΥ

Κοινότητα Προφήτου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1.ΓΟΥΔΕΡΟΥΠΑΡΑΣΚΕΥΗτουΓΕΩΡΓΙΟΥ
2.ΔΕΛΗΒΑΣΙΛΗΣΤΥΛΙΑΝΗτουΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3.ΛΙΩΤΗΜΑΡΙΑτουΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
4.ΜΟΣΧΟΥΠΕΤΡΟΣτουΗΛΙΑ
5.ΜΠΑΣΙΑΣΣΩΤΗΡΙΟΣτουΓΕΩΡΓΙΟΥ
6.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣτουΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
7.ΡΟΓΚΟΤΗΣΠΑΣΧΑΛΗΣτουΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8.ΣΑΜΑΡΑΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣτουΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Σκεπαστού

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣΣΑΒΒΑΣτουΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ
2.ΛΑΜΠΡΙΝΟΥΣΙΔΕΡΗΣτουΝΙΚΟΛΑΟΥ
3.ΜΑΛΤΑΚΗΡΟΔΟΠΗτουΚΥΡΟΥ
4.ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΗΛΙΑΣτουΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5.ΣΤΑΓΚΟΥΣΤΑΥΡΟΥΛΑτουΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Σταυρού

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1.ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ)τουΧΡΗΣΤΟΥ
2.ΚΑΡΑΚΕΧΑΓΙΑΣΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ)τουΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3.ΚΟΤΖΑΓΕΡΙΔΗΣΙΩΑΝΝΗΣτουΓΕΩΡΓΙΟΥ
4.ΜΑΛΑΣΙΤΖΕΑΝΝΑ
5.ΜΠΕΛΕΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣτουΓΕΩΡΓΙΟΥ
6.ΜΠΛΕΜΠΙΤΖΟΓΛΟΥΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΘΥΜΙΟΣ)τουΧΡΗΣΤΟΥ
7.ΝΟΥΡΑΚΗΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ (ΜΑΡΙΑΝΝΑ)τουΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8.ΠΑΝΤΣΑΚΗΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣτουΛΕΩΝΙΔΑ
9.ΠΕΚΡΙΔΗΣΑΠΟΣΤΟΛΟΣτουΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
10.ΤΣΟΥΡΑΛΗΔΟΜΝΑτουΦΩΤΙΟΥ
11.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (ΘΕΜΗΣ)τουΙΩΑΝΝΗ

Κοινότητα Στεφανινών

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1.ΑΛΒΑΝΟΥΓΕΩΡΓΙΑτουΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2.ΙΑΤΡΟΥΑΝΤΩΝΙΟΣτουΣΤΕΡΓΙΟΥ
3.ΜΠΕΣΙΚΙΩΤΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣτουΓΕΩΡΓΙΟΥ
4.ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ  ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΧΡΙΣΤΙΝΑτουΓΑΒΡΙΗΛ
5.ΣΓΟΥΡΟΥΜΑΡΙΑτουΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Κοινότητα Στίβου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1.ΑΒΡΑΜΙΔΗΣΙΩΑΚΕΙΜ (ΜΑΚΗΣ)τουΣΤΑΥΡΟΥ
2.ΖΑΜΠΟΥΝΙΔΗΣΠΑΝΤΕΛΗΣτουΓΕΩΡΓΙΟΥ
3.ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣτουΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4.ΖΙΓΚΙΡΙΔΟΥΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ (ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ)τουΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5.ΚΑΛΟΓΕΡΟΥΚΥΡΙΑΚΗτουΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
6.ΜΟΥΣΤΑΚΙΔΗΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣτουΓΕΩΡΓΙΟΥ
7.ΠΕΡΓΕΛΗΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣτουΓΕΩΡΓΙΟΥ
8.ΤΣΟΥΤΣΟΥΛΗ ΟΡΦΑΝΙΔΟΥΕΛΠΙΔΑτουΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Σχολαρίου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1.ΓΕΡΟΛΑΚΟΥΑΝΑΣΤΑΣΙΑτουΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2.ΔΕΣΛΗΜΑΡΙΑΝΘΗτουΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3.ΚΕΛΛΑΡΟΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣτουΣΑΒΒΑ
4.ΜΠΟΓΔΑΝΗΣΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣτουΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
5.ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥΑΘΑΝΑΣΙΟΣτουΣΤΑΥΡΟΥ

Κοινότητα Φιλαδελφίου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1.ΙΩΣΗΦΙΔΗΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣτουΘΕΟΔΩΡΟΥ
2.ΙΩΣΗΦΙΔΟΥΔΗΜΗΤΡΑτουΙΩΑΝΝΗ
3.ΚΑΖΝΑΦΕΡΙΔΟΥ ΖΑΦΕΙΡΙΟΥΔΗΜΗΤΡΑτουΘΕΟΔΩΡΟΥ
4.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥΕΛΕΝΗτουΙΩΑΝΝΗ
5.ΤΟΝΤΖΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣτουΑΝΔΡΕΑ
6.ΦΩΤΙΑΔΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣτουΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Σχόλια
Κατατίθεται σε
Σχετικές Δημοσιεύσεις
Το σχόλιό σας; Θα δημοσιευθεί όταν εγκριθεί από έναν διαχειριστή. Όλα τα πεδία είναι προαιρετικά αλλά για την συζήτηση καλό είναι να γράψετε ένα όνομα έστω και ψευδώνυμο
Αφήστε μια απάντηση