Ονόματα όλων των υποψηφίων του συνδυασμού “Ανεξάρτητη Ενωτική Κίνηση Βόλβης”

volvi press 0 Σχόλια

«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΒΟΛΒΗΣ», με έμβλημα που αποτελείται από άνισο ζευγάρι ανδρείκελων, χρώματος πορτοκαλί και πρασίνου έκκεντρα ενός μερικώς διχοτομημένου κύκλου χρώματος θαλασσί και μπλε, το οποίο ακολουθεί την ονομασία του συνδυασμού «Ανεξάρτητη Ενωτική Κίνηση ΒΟΛΒΗΣ», η οποία είναι γραμμένη με μαύρο (οι τρεις πρώτες λέξεις) και με κεφαλαία κόκκινα γράμματα η τέταρτη (ΒΟΛΒΗΣ), του οποίου υποψήφιος δήμαρχος, δημοτικοί σύμβουλοι, και σύμβουλοι κοινοτήτων είναι οι παρακάτω:

ΕΠΩΝΥΜΟΚΥΡΙΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣΘΕΟΧΑΡΗΣτουΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
(Υποψήφιος Δήμαρχος)

Εκλογική Περιφέρεια Αγίου Γεωργίου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥΣΩΤΗΡΙΟΣτουΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2.ΖΑΡΚΑΔΗΕΥΓΕΝΙΑτουΙΩΑΝΝΗ
3.ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥΕΥΑΓΓΕΛΙΑτουΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
4.ΚΥΡΙΑΚΟΥΒΙΡΓΙΝΙΑτουΓΕΩΡΓΙΟΥ
5.ΜΠΑΣΙΑΣΣΤΥΛΙΑΝΟΣτουΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6.

ΠΑΝΤΑΖΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣτουΣΤΑΜΑΤH
7.ΣΕΡΓΙΝΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣτουΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
8.ΣΤΕΦΑΝΟΥΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣτουΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Απολλωνίας

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1.ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥΠΑΡΘΕΝΑτουΧΡΗΣΤΟΥ
2.ΖΑΚΑΦΑΝΗτουΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
3.ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣτουΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣΠΕΤΡΟΣτουΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
5.ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣΣΑΒΒΑΣτουΧΡΗΣΤΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Αρέθουσας

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1.ΒΟΓΙΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΑτουΓΕΩΡΓΙΟΥ
2.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥΙΩΑΝΝΗΣτουΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
3.ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΥΜΑΡΙΑτουΓΕΩΡΓΙΟΥ
4.ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΟΣΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣτουΙΩΑΝΝΗ
5.ΛΑΖΑΡΙΔΗΣΠΕΤΡΟΣτουΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Εγνατίας

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1.ΜΠΕΖΑΡΗΣΜΙΧΑΗΛτουΙΩΑΝΝΗ
2.ΡΕΤΖΕΠΗΣΑΓΓΕΛΟΣτουΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3.ΤΑΚΜΑΤΖΙΔΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣτουΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Μαδύτου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1.ΖΩΓΡΑΦΟΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣτουΜΑΤΘΑΙΟΥ
2.ΚΑΛΟΓΗΡΟΥΜΑΡΙΑΝΘΗτουΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
3.ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥΕΥΑΓΓΕΛΙΑτουΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
4.ΣΚΛΙΒΑΝΟΥΓΑΒΡΙΕΛΑτουΧΡΗΣΤΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Ρεντίνας

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1.ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣτουΧΡΗΣΤΟΥ
2.ΓΚΕΩΡΓΙΟΥΚΟΡΝΕΛIΑτουΓΕΩΡΓΙΟΥ
3.ΙΑΤΡΟΥΕΥΡΙΠΙΔΗΣτουΑΓΓΕΛΟΥ
4.ΚΑΔΟΓΛΟΥΒΑΣΙΛΕΙΟΣτουΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5.ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥΑΝΑΣΤΑΣΙΑτουΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
6.ΜΟΥΤΣΑΚΗΕΙΡΗΝΗτουΣΤΑΥΡΟΥ
7.ΦΩΤΙΑΔΗΣΙΩΑΝΝΗΣτουΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Κοινότητα Ευαγγελισμού

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1.ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΟΥΑΓΑΠΗτουΙΩΑΝΝΗ
2.ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΩΤΟΥΑΝΤΩΝΙΝΑτουΧΡΗΣΤΟΥ
3.ΜΠΕΖΑΡΗΜΑΓΔΑΛΗΝΗτουΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣτουΤΙΜΟΘΕΟΥ
5.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣτουΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
6.ΤΥΡΟΥΦΩΤΙΟΣτουΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Φιλαδελφίου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1.ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣΧΡΗΣΤΟΣτουΛΕΩΝΙΔΑ
2.ΔΟΥΒΙΚΑΘΕΟΔΩΡΑτουΣΤΑΥΡΟΥ
3.ΚΙΟΒΓΙΑΝΙΔΗΣΚΥΡΙΑΚΟΣτουΓΕΩΡΓΙΟΥ
4.ΦΩΤΙΑΔΟΥΕΛΕΝΗτουΙΩΑΝΝΗ
5.ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣτουΙΩΑΝΝΗ

 

Σχόλια
Κατατίθεται σε
Σχετικές Δημοσιεύσεις
Το σχόλιό σας; Θα δημοσιευθεί όταν εγκριθεί από έναν διαχειριστή. Όλα τα πεδία είναι προαιρετικά αλλά για την συζήτηση καλό είναι να γράψετε ένα όνομα έστω και ψευδώνυμο
Αφήστε μια απάντηση