Ονόματα όλων των υποψηφίων του συνδυασμού “Βόλβη Ισχυρός Δήμος”

volvi press 0 Σχόλια

«ΒΟΛΒΗ ΙΣΧΥΡΟΣ ΔΗΜΟΣ» με έμβλημα που απεικονίζει έναν πυρήνα που δηλώνει τον Δήμο Βόλβης. Γύρω από τον πυρήνα υπάρχει μία σύνθεση χρωμάτων σε κυκλική μορφή που δηλώνει την ανεξάρτητη κίνηση των πολιτών. Κάτω από αυτή τη σφαίρα υπάρχει η ονομασία του συνδυασμού «ΒΟΛΒΗ ΙΣΧΥΡΟΣ ΔΗΜΟΣ» σε λευκή απόχρωση. Όλη αυτή η σύνθεση βρίσκεται μέσα σε ένα ορθογώνιο πλαίσιο απόχρωσης πράσινου – μπλε, του οποίου υποψήφιος δήμαρχος, δημοτικοί σύμβουλοι και σύμβουλοι κοινοτήτων είναι οι παρακάτω:

ΕΠΩΝΥΜΟΚΥΡΙΟ ΟΝΟΜΑΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΣΤΟΪΤΣΑΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣτουΓΕΩΡΓΙΟΥ
(Υποψήφιος Δήμαρχος)

Εκλογική Περιφέρεια Αγίου Γεωργίου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1.ΖΑΒΑΛΕΡΗΣΤΕΛΛΑτουΠαναγιώτη
2.ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ)τουΒασιλείου
3.ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΥΔΗΕΛΛΗτουΙωάννη
4.ΛΑΦΑΖΑΝΗΣΑΣΤΕΡΙΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ)τουΙωάννη
5.ΛΙΤΣΑΚΗΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΗ)τουΙωάννη
6.ΠΑΠΑΔΙΟΔΩΡΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΠΩΛ)τουΣωκράτη
7.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥΠΟΛΥΤΙΜΗτουΛεωνίδα
8.ΠΙΠΕΡΤΖΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣτουΠασχάλη
9.ΡΟΚΚΑΣΣΤΑΥΡΟΣτουΓεωργίου
10.ΣΑΠΟΥΝΑΜΑΡΙΑτουΕπαμεινώνδα
11.ΧΡΥΣΑΦΗΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ )τουΚωνσταντίνου

Εκλογική Περιφέρεια Απολλωνίας

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1.ΔΙΧΑΛΑΣΙΩΑΝΝΗΣτουΚωνσταντίνου
2.ΛΑΣΚΑΡΙΝΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣτουΔημητρίου
3.ΜΙΧΟΣΙΩΑΝΝΗΣτουΑθανασίου
4.ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣτουΔημητρίου
5.ΠΛΑΝΟΥΕΛΕΝΗτουΔημητρίου
6.ΤΣΟΛΑΚΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣτουΕμμανουήλ

Εκλογική Περιφέρεια Αρέθουσας

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1.ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥΣΥΜΕΛΑτουΠροδρόμου
2.ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣΣΤΕΡΓΙΟΣτουΓεωργίου
3.ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣΚΥΡΙΑΚΟΣτουΚωνσταντίνου
4.ΣΑΡΑΒΑΚΥΡΙΑΚΗτουΝικολάου
5.ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΟΥΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑτουΚωνσταντίνου

Εκλογική Περιφέρεια Εγνατίας

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1.ΔΕΛΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣτουΑγγέλου
2.ΚΟΚΤΣΙΔΗΣΙΩΑΝΝΗΣτουΓεωργίου
3.ΜΑΥΡΙΔΟΥΑΘΑΝΑΣΙΑτουΑλκιβιάδη
4.ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣτουΣταύρου
5.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣΙΩΑΝΝΗΣτουΝικολάου

Εκλογική Περιφέρεια Μαδύτου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1.ΚΑΤΟΣΤΑΡΗ  ΜΑΤΣΟΥΚΗΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΒΕΤΑ )τουΣεραφείμ
2.ΚΡΟΣΤΑΛΗΣΝΙΚΗΤΑΣτουΓεωργίου
3.ΟΧΟΥΝΟΣΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣτουΣεραφείμ
4.ΤΣΙΓΓΕΡΛΙΩΤΗΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣτουΓεωργίου
5.ΤΣΟΥΚΑΛΑΝΙΚΟΛΕΤΑτουΣπυρίδωνα

Εκλογική Περιφέρεια Ρεντίνας

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1.ΒΑΦΕΙΑΔΗΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣτουΒασιλείου
2.ΚΑΛΛΙΝΤΖΗΚΑΛΛΙΟΠΗτουΒασιλείου
3.ΛΙΤΣΑΚΗΜΑΡΙΑτουΜιχαήλ
4.ΜΑΤΘΑΙΟΠΟΥΛΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣτουΘωμά
5.ΝΑΝΑΚΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣτουΑθανασίου
6.ΝΟΥΡΑΚΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣτουΠαναγιώτη
7.ΠΟΪΚΛΗΕΥΜΟΡΦΙΑ (ΜΟΡΦΩ)τουΛεωνίδα
8.ΤΖΑΜΠΑΖΑΚΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣτουΑλεξάνδρου
9.ΤΣΙΛΙΓΓΕΡΙΔΗΣΜΙΛΤΙΑΔΗΣ (ΜΙΛΤΟΣ)τουΕυκλείδη
10.ΤΣΟΛΑΚΗΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣτουΑντωνίου
11.ΦΟΥΣΚΙΔΟΥΣΜΥΡΝΑ (ΙΣΜΗΝΗ)τουΑθανασίου

Κοινότητα Απολλωνίας

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1.ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣτουΘεοδώρου
2.ΔΕΛΛΗΣΧΡΗΣΤΟΣτουΔιαμαντή
3.ΕΞΑΡΧΟΣΣΩΤΗΡΙΟΣτουΧρήστου
4.ΜΑΚΡΟΝΙΚΟΥΔΗΜΗΤΡΑτουΗλία
5.ΣΓΟΥΡΟΥΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑτουΑθανασίου
6.ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗΜΑΡΙΑτουΑπόστολου
7.ΧΟΥΒΑΡΔΑΣΝΙΚΟΛΑΟΣτουΙωάννη

Κοινότητα Βόλβης

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1.

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΕΥΘΑΛΙΑτουΘεοφάνη
2.ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥΑΝΤΩΝΙΑτουΙωάννη
3.ΚΥΡΑΤΖΑΚΟΣΧΡΗΣΤΟΣτουΔημητρίου
4.ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥΣΤΥΛΙΑΝΗτουΑυγερινού
5.ΧΑΤΖΗΙΟΡΔΑΝΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣτουΙωάννη

Κοινότητα Μοδίου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1.ΖΑΦΕΙΡΙΟΥΓΑΡΥΦΑΛΙΑτουΑνδρέα
2.ΘΩΜΑΣΑΓΓΕΛΟΣτουΧρήστου
3.ΝΕΣΤΟΡΟΥΔΗΣΤΑΥΡΟΥΛΑτουΑθανασίου
4.ΠΑΖΑΡΛΗΔΗΜΗΤΡΑτουΝικολάου
5.ΣΙΜΟΣΕΥΑΓΓΕΛΟΣτουΑθανασίου
6.ΣΟΥΛΤΑΝΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣτουΔημητρίου
7.ΣΤΕΦΑΝΗΣΧΡΗΣΤΟΣτουΙωακείμ
8.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣτουΓεωργίου

Κοινότητα Νέας Απολλωνίας

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1.ΑΡΝΑΚΗΣΝΑΘΑΝΑΗΛτουΔημητρίου
2.ΔΑΔΟΣΝΙΚΟΛΑΟΣτουΚωνσταντίνου
3.ΚΑΖΤΕΡΙΔΟΥΣΟΦΙΑτουΣπύρου
4.ΚΩΣΤΟΥΔΗΕΛΕΝΗτουΔημητρίου
5.ΛΕΟΝΤΑΚΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣτουΕμμανουήλ
6.ΜΟΓΚΑΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣτουΑναγνώστη
7.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥΠΑΡΘΕΝΑ ( ΝΟΠΗ )τουΓεωργίου
8.ΦΟΥΝΤΟΥΚΗΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣτουΙωάννη

Κοινότητα Νέας Μαδύτου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1.ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥΕΙΡΗΝΗτουΔημητρίου
2.ΒΟΡΜΠΙΝΟΥΑΘΑΝΑΣΙΑτουΓεωργίου
3.ΔΙΑΝΕΥΤΑΚΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣτουΕμμανουήλ
4.ΚΑΡΑΦΩΤΑΚΗΣΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣτουΓεωργίου
5.ΝΙΤΗΣΚΥΡΙΑΚΟΣτουΦωτίου
6.ΟΧΟΝΟΣΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ (ΝΩΝΤΑΣ)τουΣεραφείμ
7.ΤΖΟΥΒΕΛΕΚΗΣΙΩΑΝΝΗΣτουΚωνσταντίνου
8.ΤΙΝΤΟΝΗΚΡΥΣΤΑΛΙΑτουΚυριάκου

Κοινότητα Νικομηδινού

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1.ΕΡΕΓΛΙΔΗΣΧΑΡΙΛΑΟΣτουΕυαγγέλου
2.ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣΑΒΡΑΑΜτουΚωνσταντίνου
3.ΚΟΝΤΟΒΑΤΡΥΓΟΝΑτουΚωνσταντίνου
4.ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΗΒΑΣΙΛΙΚΗτουΕλευθερίου
5.ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣΧΡΗΣΤΟΣτουΔημητρίου
6.ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΥΘΕΟΔΩΡΑτουΖαχαρία

Κοινότητα Σταυρού

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1.ΑΓΚΟΤΑΚΗΣΔΙΑΜΑΝΤΗΣτουΔημητρίου
2.ΓΚΛΕΖΑΚΗΕΛΕΝΗτουΓεωργίου
3.ΖΟΡΜΠΑΣΝΙΚΟΛΑΟΣτουΧουρμούζη
4.ΚΟΤΟΓΛΟΥΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣτουΜενελάου
5.ΜΟΥΤΑΦΗΑΝΝΑτουΠαναγιώτη
6.ΝΟΥΡΑΚΗΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣτουΚωνσταντίνου
7.ΠΑΝΑΡΑΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣτουΒασιλείου
8.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥΒΑΡΒΑΡΑτουΝικολάου
9.ΠΑΣΑΛΗΣΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣτουΓεωργίου
10.ΣΜΑΓΑΔΗΣΥΛΒΙΑ ΑΣΗΜΟΥΛΑτουΔημητρίου
11.ΦΙΝΤΙΡΙΚΑΚΗΠΑΡΑΣΚΕΥΗτουΦωτίου

Κοινότητα Στίβου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1.ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣΡΩΜΑΝΟΣ (ΜΑΝΟΣ)τουΙωάννη
2.ΗΛΙΑΔΗΣΚΥΡΙΑΚΟΣτουΙωάννη
3.ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣΦΩΤΙΟΣτουΚυριάκου
4.ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥΟΛΓΑτουΙωάννη
5.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥΓΛΥΚΕΡΙΑτουΠαναγιώτη
6.ΠΕΤΡΙΔΗΣΣΥΜΕΩΝτουΧρήστου
7.ΤΟΛΟΓΛΟΥΑΣΠΑΣΙΑ (Σούλα )τουΙωακείμ
8.ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣτουΔημητρίου

Κοινότητα Σχολαρίου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1.

ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣτουΧρήστου
2.ΚΟΚΟΤΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣτουΑθανασίου
3.ΚΟΚΟΥΛΙΔΟΥΕΛΕΝΗτουΘεοδώρου
4.ΛΟΪΖΑΚΗΕΥΘΥΜΙΑτουΘεοδώρου
5.ΜΠΕΖΑΡΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣτουΑποστόλου
Σχόλια
Κατατίθεται σε
Σχετικές Δημοσιεύσεις
Το σχόλιό σας; Θα δημοσιευθεί όταν εγκριθεί από έναν διαχειριστή. Όλα τα πεδία είναι προαιρετικά αλλά για την συζήτηση καλό είναι να γράψετε ένα όνομα έστω και ψευδώνυμο
Αφήστε μια απάντηση