Ονόματα όλων των υποψηφίων του συνδυασμού “Λαϊκή Συσπείρωση Βόλβης”

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΒΟΛΒΗΣ» με έμβλημα που απεικονίζει τη λέξη «ΛΑΪΚΗ» και από κάτω τη λέξη «ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ», και στα δεξιά τους υπάρχει παράσταση γαρύφαλλου με μίσχο και κλίση προς τα αριστερά, του οποίου υποψήφια δήμαρχος, δημοτικοί σύμβουλοι και σύμβουλοι κοινοτήτων είναι οι παρακάτω:

ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΥΡΙΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΠΟΛΥΖΩΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
(Υποψήφιος Δήμαρχος)

Εκλογική Περιφέρεια Αγίου Γεωργίου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΠΑΝΤΕΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΠΑΠΑΓΕΡΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΠΑΤΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΠΟΛΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΦΟΥΣΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Απολλωνίας

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1. ΒΟΥΖΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ (ΕΥΗ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΚΟΚΚΟΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΝΑΛΜΠΑΝΤΙΔΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΝΕΡΑΝΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
5. ΣΑΧΠΑΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΤΣΕΜΕΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Αρέθουσας

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1. ΓΕΩΡΓΑΚΟΥΔΗΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ
2. ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΩΚΡΑΤΗ
4. ΠΑΤΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΑΛΑΜΑ
5. ΠΟΛΥΜΕΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Εγνατίας

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΤΡΟΚΛΟΥ
2. ΓΙΑΡΜΑ ΣΤΕΛΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΔΑΤΣΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΠΑΠΑΞΕΝΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΠΛΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Μαδύτου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1. ΑΛΜΠΑΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΑΛΗΝΟΥ
2. ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΘΩΜΑ
4. ΜΑΥΡΙΔΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
5. ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ

Εκλογική Περιφέρεια Ρεντίνας

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΓΑΡΔΙΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΚΑΡΑΜΠΑΣΗ ΚΑΡΑΚΑΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΜΠΑΛΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΝΟΥΡΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
9. ΤΣΙΛΙΓΓΕΡΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
10. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Κοινότητα Νέας Μαδύτου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1. ΒΟΥΛΓΑΡΗ  ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2. ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΣΚΛΙΒΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΤΕΜΠΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
5. ΤΟΠΑΛΤΖΙΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ

Κοινότητα Σταυρού

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1.

ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΘΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΑΡΑΚΕΧΑΓΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΜΟΥΛΛΙΣΗΣ ΕΡΑΛΝΤ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του ΓΙΩΡΓΟΥ
5. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7. ΦΙΝΤΙΡΙΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Κοινότητα Στίβου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1. ΔΑΓΚΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2. ΜΠΑΚΙΡΤΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
3. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
5. ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ

Κοινότητα Προφήτου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1. ΒΡΑΝΑ ΓΛΥΚΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΓΙΑΡΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΔΕΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΖΑΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ
5. ΜΠΑΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.